Hemen zaude: Hasiera Herrian bizi Kirola Kirol Federatua

Kirol Federatua

 

 

 

 

MUTRIKUKO KIROL ELKARTE ETA KIROL ENPRESAK
ELKARTEAK IFK-CIF E.J.E.Zkia. Kontaktua Telef. E mail  / Web orria
AMEIKUTZ M.B.T. G 20903019   Ander Peña 615779783 ameikutzbtt@yahoo.es 
http://mutrikuarrak.blogspot.com
ATXUKALE T.T. G 20549812 1988 Benito Romero 626438735 benito.romero@hotmail.es 
BIKINGUAK A.F.T.   3853 David Barrientos 636700722 chino23577@hotmail.com 
Aitor Santiago 667026468 julensantiago@hotmail.com 
BURUMENDI M.E. G 20431334 2081 Harkaitz Elezgarai 606830347 burumendimendi@gmail.com 
Agustin Elorza 626141927 http://www.burumendi.org
DANOK BAT P.E. G 20442497 864 Jon Iñaki Mendizabal 615750960 jimendizabal@mgs.es
Jose Mari Manzisidor 617723456 danokbatelkartea@hotmail.com
JAUJA G.E. G 20604336 674 Mikel Mariezkurrena 658711638 mikelmm@hotmail.com
kirola@mutriku.net
KALATXORI G 20808259 3150 Alejandro Cuan 638762438 alecuan@yahoo.com
Asier 669177898 kalatxoribela@hotmail.es
 M.A.T.  G 20164513 526 Luis Mari Ortiz 606920329 l.elezgarai@gmail.com
Ricardo Gorostiaga 617520502 r.gorostiaga57@gmail.com
M.F.T. G 20332342 185 Gregorio Madera 665832254 mutrikuft@gmail.com
Jon Naberan 685731969 jon.naberan@euskalnet.net
S.B.B. G75003996   Xabi Ulazia 634528744 sbbmutikuarrak@gmail.com
Ekaitz Arrieta 667616762 http://sbbmutrikuarrak.wordpress.com
SOKATIRA T. G 20502936 1468 Jabier Urreisti 650567012 jurrest2@cikautxo.es
946133049 jabialli@euskalnet.net
SORGINERREKA G75005827   Xabin Ulazia 647510871 zeinnahi@gmail.com 
TXATURANGA   754 Jose Juan Uranga 626086808 jj_uranga@yahoo.es
ENPRESAK IFK-CIF E.J.E.Zkia. Kontaktua Telef. E mail /Web orria
BUCEO EUSKADI B 20564845   Javier Aginaga 617333003 buceo@buceoeuskadi.com 
              http://www.buceoeuskadi.com
ENTREOLAS   2657 Xabier Basterretxea 636854699 xabi@entreolas.com 
KIROLBERRI C 20442497   Juan Luis Ferreño 605700807 luisferreno@kirolberri.com 
              http://www.kirolberri.com
MIRUAITZ FRONTOIA     Arrate M-Josu M 661354112 miruaitztaberna@hotmail.com